Beretta M9 A3 – Prezentacja

2018-01-30

Prezentacja nowego modelu pistoletu marki Beretta – Model M9 A3.

Wprowadzone Modyfikacje

Pierwszą różnicą w stosunku do poprzednich wersji Beretty jest zmniejszony obwód chwytu broni, zapewniający większy komfort obsługi broni przez strzelców z mniejszymi dłońmi lub w rękawiczkach.

Zmieniona została również konstrukcja przycisku zatrzasku magazynka – został on powiększony oraz usytuowany w taki sposób aby był bardziej wystający, co w połączeniu z uchwytem o zmniejszonym obwodzie znacznie skraca czas zrzutu magazynka.

Osoby przyzwyczajone do większego chwytu również nie będą zawiedzione – może on zostać powiększony do rozmiarów znanych z wcześniejszych modeli za pomocą dostępnych w komplecie nakładek.

Kolejne z wprowadzonych zmian w modelu M9 A3 to dodanie szyny akcesoryjnej RIS, nowe przyrządy celownicze, gwint na końcu lufy przystosowany do montażu tłumika lub kompensatora, a także kabłąk przystosowany do współpracy z oświetleniem taktycznym lub modułem laserowym.

Cechy Charakterystyczne

  • Model z kurkiem zewnętrznym oraz zdublowanym bezpiecznikiem skrzydełkowym, wyposażony w mechanizm spustowy z samonapinaniem,
  • Broń działa na zasadzie krótkiego odrzutu lufy,
  • Wahliwy rygiel zamka, analogicznie jak w starszych modelach M9 lub M92,

Beretta M9 A3 – Prezentacja na Strzelnica.TV


© 2021. Strzelec24.pl